Klasik Müziğin Virtüözleri “AÇI’DA MÜZİK / MÜZİKLİ CUMARTESİLER”de

“Müzikli Cumartesiler” ilk sezonunda, Piyanist Gülsin Onay, Soprano Otilia İpek, Tenor Ali Murat Erengül ve Borusan Quartet’i konuk edecek.

İstanbul’da özellikle Maslak, Sarıyer ve Boğaz çevresinde yaşayan müzikseverler yepyeni bir konser serisi ile tanışıyor. Özel Açı Okulları Sarıyer Kampüsü Tiyatro Salonunda gerçekleşecek klasik müzik konserleri “Açı’da Müzik / Müzikli Cumartesiler” başlığını taşıyor. Elde edilecek gelirin, Barış için Müzik Vakfı ile Nesin Vakfı’na bağışlanacağı konserler Cumartesi günleri saat 12:30’da başlayacak ve klasik müziğin önemli isimlerini konuk edecek.
2018- 2019 konser sezonu, 24 Kasım Cumartesi günü, tüm dünyada istisnai bir Chopin yorumcusu olarak kabul edilen Piyanist Gülsin Onay’ın “Büyük Besteciler & Büyük Umutlar” konseriyle başlayacak. Onay konserde Beethoven, Chopin, Saygun, Elgar ve Mozart’ın eserlerini yorumlayacak.
http://www.biletix.com/etkinlik/VW1AA/TURKIYE/tr
12 Ocak Cumartesi, Soprano Otilia Radulescu İpek ve Tenor Ali Murat Erengül, Piyanist Terane Abbaszade eşliğinde opera repertuvarının en sevilen aryalarını, “Bir Yeni Yıl Masalı” başlıklı konserde seslendirecek.
http://www.biletix.com/etkinlik/VW1AB/TURKIYE/tr
Konser biletleri satışa çıktığı gün tükenen, her yaştan büyük bir hayran kitlesine sahip olan Borusan Quartet ise 30 Mart Cumartesi, “Güneşli Zamanlar” başlıklı konserde dinleyicilere çok özel bir müzik şöleni sunacak.
http://www.biletix.com/etkinlik/VW1AC/TURKIYE/tr
Cumartesi günleri saat 12:30’da Özel Sarıyer Açı Ortaokulu Tiyatro Salonu’nda başlayacak konserlerin ardından oyuncu, radyo programcısı ve yönetmen Ali Pınar sanatçılarla zevkli bir sohbet gerçekleştirecek.
Konserlerin biletlerine Biletix ve AVM’lerdeki Biletix satış noktalarından ulaşabilirsiniz.
Ayrıntılı bilgi: 0212 349 44 160534 637 46 87